Wypominki roczne

Wypominki parafialne
Pragniemy wszystkim zaproponować w naszej parafii modlitwy wypominkowe za naszych zmarłych:

- jednorazowe - modlimy się za naszych zmarłych zapisanych na kartkach
każdego dnia w czasie oktawy Wszystkich Świętych
- roczne - modlimy się za naszych zmarłych przez cały rok przed niedzielną
mszą św. o godz. 11.30

Polska pod Krzyżem" - w parafii Leoncin

14 IX o godz. 7.00 sprzed kościoła w Leoncinie wyruszy 2 piesza pielgrzymka do Niepokalanowa, zapraszamy na pielgrzymi szlak.


> Czytaj dalej

Nowy wikariusz parafii w Leoncinie

Ks. Rafał Łaskawski, dotychczasowy wikariusz parafii św. Łukasza Ew. w Warszawie, w dekanacie jelonkowskim, został mianowany wikariuszem parafii św. Małgorzaty DM w Leoncinie. Uroczyste powitanie ks.Rafała odbyło się w niedzielę 1 września br.


> Czytaj dalej

Pożegnanie z Ks. Kamilem Nowackim

W niedzielę 25 sierpnia br. parafia pożegnała ks. Kamila Nowackiego, który po 6 latach posługi kapłańskiej otrzymał powołanie na wikariusza parafii św. Kazimierza w Pruszkowie, w dekanacie pruszkowskim.


> Czytaj dalej

Weź udział w pierwszych sobotach miesiącach

WYNAGRODZENIE SKŁADANE NIEPOKALANEMU SERCU MARYI I WIELKA OBIETNICA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ Podczas jednego z objawień fatimskich , 13 lipca 1917 r., Matka Boża ukazała dzieciom przerażającą wizję piekła. Następnie zwróciła się do nich z dobrocią i smutkiem. Więcej: http://soboty.pl/#MAPA


> Czytaj dalej

Męski Różaniec - zapraszamy

https://www.facebook.com/M%C4%99ski-R%C3%B3%C5%BCaniec-Warszawa-2150601268552736/


> Czytaj dalej

Prosimy o przekazanie Caritas naszej parafii - 1% podatku dla najbardziej potrzebujących

Prosimy o przekazanie Caritas naszej parafii - 1% podatku dla najbardziej potrzebujących W tym celu, składając deklarację PIT, prosimy: aby przekazać 1% podatku dochodowego ? w rubryce `Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego` (OPP) prosimy o wpisanie Numeru Krajowego Rejestru Sądowego `CARITAS AW ? KRS: 0000225750` oraz wyliczoną kwotę, którą chcemy przekazać po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Następnie w rubryce:


> Czytaj dalej

Wielkanoc - Rezurekcja

W niedzielę 21.04.2019r. Wielkanoc - Rezurekcja Zachęcamy do udziału w nabożeństwach i mszach św. w okresie Wielkanocnym.


> Czytaj dalej

Wielka Sobota, WIELKANOC w naszej parafii

Wielka Sobota, WIELKANOC w naszej parafii Zapraszamy do adoracji Grobu Pańskiego. Porządek mszy św. podany w ogłoszeniach parafialnych.


> Czytaj dalej

Pielgrzymka do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.

Nasi parafianie uczestniczyli w Pielgrzymce do Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę 20.10.2018r. W jej trakcie dokonano uroczystego oddania się w opiekę św. Józefowi. Rodziny niech trwając na wspólnej modlitwie w swoich domach zawierzą wszystkie sprawy św. Józefowi, który jest szczególnym Patronem Kościoła i rodzin. Piękne doświadczenie.


> Czytaj dalej

ŚDM Panama w Warszawie

Relacja z Panamy w Warszawie. Zachęcamy do udostępniania i oglądania: Część 1: https://youtu.be/cdGzLluTJ3k Część 2: https://youtu.be/R5aY_FaCWJU Część 2 CD: https://youtu.be/nlXIopG2Y9A


> Czytaj dalej

Wyjazd do kina - film NIEPLANOWANE

Zapraszamy na wspólny wyjazd do kina - film "Nieplanowane" Kino Wisła w Warszawie wyjazd na film o godzinie 17:45 - dnia 13.11.2019. Więcej informacji odnośnie dojazdu udziela Kancelaria.


> Czytaj dalej