Pożegnaliśmy Księdza Kanonika Henryka Leszka Zarzyckiego

01 lutego, 2022

Ksiądz Kanonik Henryk Leszek Zarzycki zmarł w wieku 73 lat, ostatnio rezydent Domu Księży Emerytów, a wcześniej proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Kędzierówce, św. Bartłomieja w Pawłowicach i św. Małgorzaty D.M. w Leoncinie.

Pogrzeb odbył się we wtorek 1 lutego 2022r. w Dziekanowie Leśnym w parafii Matki Bożej Królowej Rodzin.

Mszę świętą odprawił Biskup Rafał Markowski.
Dziękujemy za liczne przybycie, żeby wspólnie sprawować ofiarę podczas pogrzebu oraz za modlitwę różańcową w Jego intencji w naszej parafii 31 stycznia 2022r.

Podziękowanie Rodzinie, Duchownym i Parafianom w imieniu Księdza Henryka odczytał Ks. Kamil Nowacki – Wikary, który przez 6 lat służył w naszej parafii.
Ostatnie takty na organach zagrał Pan Ireneusz Dwojak, który przez cały okres posługi Księdza Henryka służył, grając na organach w naszej parafii.

Niech Ksiądz Henryk odpoczywa w pokoju (RiP).